Opakowania i pudełka tekturowe z nadrukiem

Na zamówienie każdej branży.

Wszystko od projektu po produkcję.

Opakowania i pudełka tekturowe

Wszystko w jednym miejscu, tak jak chcesz

Od pomysłu po gotowy produkt – dostarczamy nie tylko opakowania tekturowe na zamówienie. Myśl o nas jako o swojej agencji reklamowej 360, gdzie zlecisz zaprojektowanie, a następnie druk, wykrój i wykonanie pudełek z nadrukiem na zamówienie. Z naszych usług korzystały największe światowe marki, jak Nestle, Bayer czy Nemiroff. W dobie powszechnej troski o środowisko to pudełka z kartonu ozdobnego są przyszłością w dziedzinie opakowań.

Czytaj dalej

Nieszablonowe podejście

Po 30+ latach w branży zawsze mamy nowy, lepszy pomysł na opakowania i pudełka kartonowe z nadrukiem. Tworzyliśmy pudełka z okienkiem, ozdobne pudełka z tektury falistej na zamówienie, a nawet kartonowe domy.

Tysiące rozwiązań

Różne uszlachetnienia, techniki druku i rodzaje opakowań i pudełek tekturowych pozwalają zaprojektować każdorazowo wyjątkowe opakowanie kartonowe na zamówienie.

Skalowalność

Niezależnie, czy Twój biznes jest mały, czy potrzebujesz setek tysięcy opakowań kartonowych i pudełek, możesz bezpiecznie zlecić u nas produkcję.

Jakie opakowania i pudełka kartonowe u nas zlecisz?

pudełka z nadrukiem

kartony fasonowe z okienkiem

pudełka tekturowe na wymiar

pudełka z tektury falistej ozdobne

nietypowe pudełka na zamówienie

Historie Klientów

Marce Lasocki zależało na opakowaniu kartonowym z nadrukiem na zamówienie linii obuwia dla dzieci sprzedawanego w sklepach CCC. Powstało wytrzymałe tekturowe pudełko z nadrukiem matowym, które trafia do klientów marki w kilkunastu krajach.

To, co ważne

Obecnie klienci nawet od małych firm oczekują przemyślanych, estetycznych pudełek kartonowych z nadrukiem na zamówienie. Cenią sobie opakowania personalizowane czy ekologiczne, bo mają dziś o wiele wyższe wymagania odnośnie opakowań tekturowych i i kartonów, niż kiedyś. My pomagamy za nimi nadążyć. Orientujemy się we wszystkich nowościach i proponujemy pudełka z nadrukiem, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dostarczamy na cały świat

Nasze opakowania i pudełka kartonowe z nadrukiem znajdziesz pod każdą szerokością geograficzną. Mamy za sobą naprawdę duże zamówienia dla najlepszych, więc z Twoim też na pewno sobie poradzimy.

Złóż zamówienie

Zadbamy o wszystko:

  • oferujemy pudełka na zamówienie w każdym rozmiarze
  • dobieramy gramaturę papieru i rodzaj kartonu
  • mamy wszystkie uszlachetnienia: folia mat, błysk, hot stamping
  • wykorzystujemy m.in. metody zadruku, druku offsetowego, flexo
  • rozwiązania eko: papier makulaturowy, barwniki naturalne

Zamów swoje opakowanie lub pudełko kartonowe z nadrukiem

a my przygotujemy plan działania i wycenę.

Zrealizujemy koncepcję według Twojego projektu lub zaprojektujemy od podstaw Twoje opakowanie z nadrukiem.

Skontaktuj się