producent opakowań tekturowych z nadrukiem

Realizujemy najbardziej złożone projekty

na zamówienie każdej branży.

Producent pudełek

Gdy inni mówią „nie da się”

Klienci trafiają do nas często wtedy, gdy gdzie indziej usłyszeli, że „nie da się”. Pracowaliśmy z setkami firm z różnych branż, tworząc często śmiałe i nowatorskie opakowania kartonowe z nadrukiem na zamówienie. Producenci wiedzą, że jesteśmy nie tylko ich podwykonawcą, ale i partnerem, zajmującym się czymś więcej niż produkcją opakowań.

Własne studio DTP

Największe marki i agencje reklamowe doceniają wkład naszych specjalistów, którzy o produkcji i projektowaniu opakowań kartonowych z nadrukiem na zamówienie wiedzą wszystko.

Producent opakowań

Kartony z nadrukiem powstają w naszym nowoczesnym parku maszynowym, gdzie jesteśmy w stanie zaplanować produkcję wymagającą pod względem ilościowym, jakościowym, jak i stworzyć nietypowe rozmiary.

Wysyłka na cały świat

Rola producenta opakowań kartonowych nie kończy się na samej produkcji. Dbamy, by nasze opakowania dotarły do Ciebie w idealnym stanie, tam gdzie tego potrzebujesz. Pakujemy tak, by maksymalnie oszczędzać miejsce.

Producent opakowań z tektury

Zobacz, co jeszcze oferujemy:

papier celulozowy, karton, tektura falista

gramatura produktów dobrana do Twoich potrzeb

tysiące kolorów CMYK, RGB i Pantone

folie matowe, błyszczące i uszlachetnienia

nadruk
offset, flexo,
sitodruk

Polski producent

Opakowania i pudełka tekturowe z nadrukiem na zamówienie tworzymy od 1992 r. Dziś nasza firma to nowoczesny park maszynowy, 150 specjalistów i jedne z najlepszych w branży know-how. Surowiec do produkcji opakowań i pudełek kartonowych zamawiamy u najlepszych polskich i europejskich dostawców.

Najlepsze rozwiązania

Gdy Twoi Klienci otwierają pudełko z zamówieniem, chcą być oczarowani. Ale nie tylko; dbają dziś również o kwestie praktyczne i chcą wiedzieć, gdzie i w jakich warunkach powstały pudełka kartonowe. U nas zamówisz też ekologiczne kartony, o jakości odpowiedniej dla artykułów spożywczych, leków czy kosmetyków, w tym z recyclingu. Producenci wiedzą, że mogą nam zlecić najbardziej nietypowe realizacje.

Case Study

Firma Panasonic poszukiwała producenta opakowań kartonowych, który stworzy wytrzymałe i łatwe w transporcie pudełka tekturowe na elektronikę. Nasze opakowania trafiły do największych sieci sklepów, a dziś jako producent opakowań i pudełek tekturowych z nadrukiem na zamówienie dostarczamy podobne rozwiązania na cały świat.

Zajmujemy się produkcją opakowań:

  • na elektronikę i duże sprzęty AGD czy RTV
  • na artykuły spożywcze, alkohole, słodycze
  • dla branży kosmetycznej i farmacji
  • standów, stojaków reklamowych i reklam
  • innych: tacek, domków, pudełek z okienkiem

Twój zaufany

producent opakowań kartonowych

Zamów wycenę lub zadzwoń, jeśli masz więcej pytań

Skontaktuj się z nami